Özellik:
- LED endüstriyel inşaat çalışma lambası, şantiyenizin en karanlık köşelerini bile aydınlatan güçlü bir aydınlatmaya sahiptir.
- Bu çalışma lambası, en zorlu çalışma koşullarına bile dayanacak şekilde üretilmiştir, bu da onu işletmeniz için dayanıklı ve-uzun ömürlü bir yatırım haline getirir.
- Bu LED çalışma lambası, inşaattan otomotiv onarımına kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir ve bu da onu her türlü iş için çok yönlü bir araç haline getirir.
Şartname:
| Güç | 20W |
| Işık Verimliliği | >110 lm/ağ |
| Işık kaynağı | SMD 2835,Epistar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~45 derece |
| ŞNT | 3000K, 4000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Su Geçirmez |
| IK Notu | 07 |
| Ömür | 50000 SAAT |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC |
| Dalgıç | Dahili Güç Kaynağı |
| Karartma | HAYIR |
| Işın Meleği | 360 derece |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Yıl |
Detaylı görseller:

Kullanımlar:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd,-LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
