
Özellikler :
● Koruyucu Metal Koruma ile 360 Derece Üstün Aydınlatma
● Güvenli ayarlı karabina kancası
● Daha iyi ısı dağılımı için Hava Akışlı ısı emici tasarımı
● 120/208/240/277 Volt, 50-60Hz kapasiteli LED sürücü
● Kapalı nemli yerler için uygun
Şartname:
| Ürün adı: | LED Geçici Alan Işıkları |
| Güç: | 80W 100W 120W |
| Giriş gerilimi: | AC 100-277V |
| SKK: | 2700K-6500K |
| LED Kaynağı: | smd2835 |
| Güç faktörü: | >0.95 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 artı 45 derece |
| IP derecelendirme: | IP65 su geçirmez |
| Boyut: | Φ165*Y307,4 mm |
| Sertifika: | UL,CUL,CE, ROHS |
2. 11 yıllık OEM/ODM deneyimi.
3. Toplu siparişler 15-20 gün içinde hazır.
4. Tüm ürünlerimiz 5 yıl garantilidir.






SSS
S: led ışık için örnek bir sipariş alabilir miyim?
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz. Karışık örnekler kabul edilebilir.
S: Kurşun zamanı ne olacak?
C: Numune 3-5 güne ihtiyaç duyar, seri üretim süresi 500 adetin altındaki sipariş miktarı için 5-7 güne ihtiyaç duyar..
S: Led ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
C: MOQ yok, numune kontrolü için 1 adet mevcuttur

