
Ürün Özellikleri :
1.360-derece çok yönlü aydınlatma.
2.İşlem düz, taban yukarıda veya taban aşağıda olabilir.
3. Hem kurak hem de ıslak ortamlar için idealdir
4. Güçlü ve esnek aydınlatma koruması ve paslanmaz çelikten yapılmış mandal
5. Hemen hemen her alanda anında çalışma aydınlatması için prize takın.
| Anma Watt | 150W |
| Giriş gerilimi | 100-277VAC |
| Işık akısı | 18,000lm |
| Değiştirme | 600 Vat MH/BG |
| sertifika | CE ROHS;ETL DLC beklemede |
| Işın açısı | 360 derece |
| Renksel Geriverim İndeksi (CRI) | Ra > 80 |
| Renk sıcaklığı | 5000K Soğuk Beyaz |
| LED Verici Ömrü | 25 derecede 50,000 saat |
| IP | 65 |
Detay Resimleri:



Başvuru
Şantiyeler, garajlar, depolar, dış mekan iç mekan geçici aydınlatması için mükemmeldir.

SSS
1. İşyerinde LED aydınlatmanın faydaları nelerdir?
Ofis ve çalışma alanlarında LED aydınlatmanın faydaları
Ofis Verimliliği. İnsan ruhları tarafından yönlendirilir. ...
Enerji verimliliği. ...
Çevre dostu. ...
Çok yönlü. ...
Sert ve Dayanıklı. ...
Titreşim Yok.
2. Geçici ışık nedir?
Geçici aydınlatma, kalıcı aydınlatmanın aksine, bir çalışma yerine kısa bir süre için yerleştirilir. Optimum aydınlatma sağlarken lambaları korumak için plastik ampul kapakları kullanılır.

