
Ürün Özellikleri :
a.Die-döküm alüminyum Verimli Isı Dağılımı
b.Tak-Çalıştır Tasarımı
c. Açma-kapama denetleyicisi
d.ETL cETL onaylı
e.360 derece ışın açısı
f.6KV yüksek gerilim dalgalanma koruması
g.Nemli konum için uygun
| Güç | 60w |
| Dalgalanma koruması | 6KV |
| Renk | Turuncu artı Gümüş |
| Çalışma sıcaklığı | -40- artı 45 derece |
| Işık kaynağı | SMD LED'i |
| Işık efekti | 130 lm/W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila artı 45 derece |
| SKK | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW |
| CRI | 80 artı |
| Ömür | 25 derecede 50,000 saat |
| Gerilim | 100V~240V,200-480V |
| sürücü | Dahili güç kaynağı |
| Işın açısı | 360 |
| Su geçirmez | IP65 |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 yıl |
Detay Resimleri:


Başvuru
Otopark için 60W Geçici Çalışma Işık Armatürü 5000K 7800lm uygulamaları nelerdir?
1. Depo Garaj Aydınlatması
2.paketleme yeri
3. depo

SSS
S1. Led ışık için nasıl sipariş verilir?
A: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin. İkincisi, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veririz. Üçüncü olarak müşteri, numuneleri onaylar ve resmi siparişler için depozito verir. Dördüncüsü, üretimi biz düzenleriz.
S2. Logomu led ışık ürününe yazdırmak tamam mı?
C: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bizi bilgilendirin ve öncelikle numuneye göre tasarımı onaylayın.
S3: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimize 3-5 yıl garanti veriyoruz.

