özellik:
- Kompakt tasarım: Mini Yuvarlak Taşınabilir Işık, taşıması kolay ve küçük olan taşınabilir bir ışıktır, bu da onu seyahat sırasında aydınlatma gereksinimlerini karşılamak için ideal kılar.
-Bu ışığın çok yönlülüğü, balık tutma, yürüyüş, kampçılık ve diğer benzer aktiviteler gibi çok çeşitli aktivitelerde kullanılmasına olanak tanır.
- Parlaklık: Mini Yuvarlak Taşınabilir Işık, küçük boyutuna rağmen parlak ve güvenilir bir ışık yayar ve düşük ışık koşullarında bile görmeniz gereken şeyi her zaman görebilmenizi garanti eder.
Şartname:
| Güç | 20W 30W 40W 50W |
| Işık Verimliliği | >110 lm/ağ |
| Işık kaynağı | SMD 2835,Epistar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~45 derece |
| ŞNT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Su Geçirmez |
| IK Notu | 07 |
| Ömür | 50000 SAAT |
| Giriş Gerilimi | 85-265VAC |
| Dalgıç | Dahili Güç Kaynağı |
| Karartma | HAYIR |
| Işın Meleği | 360 derece |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Yıl |
Detaylı görseller:

Kullanımlar:

Hakkımızda:


