özellik:
1. Bu çok yönlü Taşınabilir Çalışma Lambası taşınması kolaydır ve eller serbest çalışmanıza olanak tanır, işinizi yapmanıza yardımcı olacak parlak ve tutarlı bir ışık kaynağı sağlar.
2. Dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü LED ampulleriyle bu Taşınabilir Çalışma Lambası, acil onarımlardan açık hava maceralarına kadar çeşitli görevler için mükemmel bir araçtır.
3. İster loş ışıklı bir garajda çalışın, ister kamp gezisinde ekstra aydınlatmaya ihtiyacınız olsun, bu Taşınabilir Çalışma Lambası sizi yarı yolda bırakmayacak güvenilir ve kullanışlı bir seçimdir.
Şartname:
| Güç | 20W 30W 40W |
| Işık Verimliliği | >110 lm/w |
| Işık kaynağı | SMD 2835, Epistar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~45 derece |
| ÇKT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Su Geçirmez |
| IK Sınıfı | 07 |
| Ömür | 50000 SAAT |
| Giriş Voltajı | 85-265V AC |
| Dalgıç | Dahili Güç Kaynağı |
| Karartma | HAYIR |
| Kiriş Melek | 360 derece |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Yıl |
Ayrıntılı görseller:

Kullanımlar:

Hakkımızda:


SSS:
1. LED Işık için numune siparişi alabilir miyim?
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişi memnuniyetle karşılanır.
