Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. İşyeri Aydınlatması, çalışma alanınızı parlak ve net bir aydınlatma ile vurgulayarak, her görevin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlar.
2. Dayanıklı ve kaliteli yapısıyla Şantiye Aydınlatması, en zorlu çalışma koşullarına bile dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onu her türlü şantiye için ideal bir seçim haline getirir.
3. Kurulumu ve ayarlaması kolay olan Şantiye Aydınlatması, çok yönlü ve özelleştirilebilir aydınlatma seçenekleri sunarak aydınlatmayı en çok ihtiyaç duyulan yere odaklamanıza olanak tanır.
Şartname:
| Güç | 20W 30W |
| Işık Verimliliği | >110 lm/w |
| Işık kaynağı | SMD 2835, Epistar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~45 derece |
| ÇKT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Su Geçirmez |
| IK Sınıfı | 07 |
| Ömür | 50000 SAAT |
| Giriş Voltajı | 85-265V AC |
| Dalgıç | Dahili Güç Kaynağı |
| Karartma | HAYIR |
| Kiriş Melek | 360 derece |
| PF | >0.95 |
| Garanti | 5 Yıl |
Ayrıntılı görseller:

Kullanımlar:

Hakkımızda:


