Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
- Mutfağınız için verimli ve aydınlık bir aydınlatma seçeneği arıyorsanız Corn Bulb Kitchen'dan başkasına gitmeyin.
- Türünün tek örneği olan tasarımı ve yapısı sayesinde tutarlı bir ışık dağılımı sağlanır ve var olabilecek gölgeler veya karanlık noktalar ortadan kaldırılır.
- Mutfak İçin Mısır Ampulü uzun ömürlüdür ve enerji tasarrufu sağlayan özelliklere sahiptir, bu da onu eviniz için pratik ve uygun fiyatlı bir seçim haline getirir.
Şartname:
| Güç | 10W |
| ŞNT | 3000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağ |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:


