özellik:
- Ahır İçin Mısır Işığımız, hem parlak hem de verimli bir aydınlatma üretmeyi amaçlamaktadır; bu da onu ahırınızı veya dışarıda bulunan herhangi bir ortamı aydınlatmak için ideal bir seçim haline getirir.
- Mısır ampullerimiz 5,000 saate kadar dayanacak şekilde tasarlanmıştır, bu da gelecek yıllarda aydınlatmanızı değiştirmek zorunda kalmamanızı sağlar.
- Ahır İçin Mısır Ampulümüz kolay kurulum için tasarlanmıştır, bu da onu hemen çalıştırabileceğiniz anlamına gelir. Sorunsuz aydınlatma çözümleri arayanlar için harika bir seçenek.
Şartname:
| Güç | 10W/30W/40W |
| ŞNT | 3000k, 4000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağ |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20, IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Mısır ışıklarını kullanarak ahırınızı daha çekici ve güvenli hale getirebilirsiniz.
Hakkımızda:


