Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. Mısır şeklindeki LED Lamba, aydınlatma kurulumunuza eğlence unsuru katan, kendine özgü, göz alıcı bir tasarıma sahiptir.
2. Bu lambalar minimum düzeyde enerji kullanır, bu da onları yüksek elektrik faturaları endişesi olmadan uzun süre kullanılabilecek uygun maliyetli ve çevre dostu bir aydınlatma çözümü haline getirir.
3. Mısır şeklindeki LED Lambanın ömrü uzun olduğundan sık sık değiştirmenize gerek kalmaz. Bu, dayanıklı aydınlatma çözümleri arayan herkes için harika bir yatırımdır.
Şartname:
| Güç | 10W |
| ŞNT | 3000k, 4000k |
| Işık Verimliliği | 140 lm/ağ |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Gerilimi | {{0}V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20 koruma sınıfı |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:

Hakkımızda:


