Ürün Özellikleri:
1. elektrik verimliliği: Akkor ampuller gibi geleneksel aydınlatma kaynaklarıyla karşılaştırıldığında, LED mısır lambaları çok daha az elektrik kullanır. %80 enerji tasarrufu kapasitesine sahiptir.
2. Basit kurulum: LED mısır ışığının tasarımı, E27 soketine kaydırılmasına olanak tanır. Bu nedenle, kurulumu ve değiştirilmesi herhangi bir özel ekipman gerektirmez.
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 140lm/w |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | >80Ra |
| Giriş Voltajı(V) | 100-277V AC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 led çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP Oranı | IP20% 2c IP40 |
| PF | >0.90 |
| Boyut | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Ayrıntılı Görseller:



E27 LED Mısır Işığı, mısır biçiminde düzenlenmiş birkaç LED çipi olan bir tür LED ampuldür. Akkor ampuller gibi daha geleneksel aydınlatma kaynaklarının bununla değiştirilmesi amaçlanmıştır. Uzun ömürlülüğü ve enerji tasarrufu özellikleri nedeniyle LED mısır ışıkları bir aydınlatma alternatifi olarak popülerlik kazanmaktadır.
Kullanım:


LED mısır ışıkları evlerde ve diğer yerlerde çekici vurgular olarak kullanılabilir. Davetkar ve hoş bir ambiyans ve göz kamaştırıcı bir ışık yaratmak için kullanılabilir.
