Ürün özellikleri:
1. LED mısır ışığı, minimum enerji tüketimi ile parlak ve tutarlı bir aydınlatma sağlayarak 150lm/w etkileyici bir verimliliğe sahiptir.
2. Bu LED mısır ışığının tasarımı 360 derecelik ışık dağılımını kolaylaştırır ve dış mekanınızın her köşesinin yeterince aydınlatılmasını sağlar.
ÜrünSpesifikasyon:
| Ürün adı | LED mısır ampulü |
| Çalışma voltajı | AC85-265V, 50-60Hz |
| Lümen | 13000 lm ± 100lm |
| CRI | >80RA |
| Güç faktörü | >0.9 |
| Renk sıcaklığı | 3000-6500K |
| Temel | E40/E39 |
| Ömür | 50,000h |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı gövde +PC kapağı |
| Çalışma sıcaklığı | -20 derece -50 derece |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:


Bu, Corn Light'ın dayanıklılığı, güvenilirliğin gerekli olduğu uygulamalar için olağanüstü bir seçenek olarak konumlandırır. Şiddetli hava koşullarına dayanabilir, yüksek nem, yağış veya kar yağışı ile karakterize edilen bölgelerde uygulama için uygun hale getirebilir. Bu LED Mısır Işığı, çeşitli dış ortamlar için uygun uygun maliyetli ve düşük bakım gerektiren bir aydınlatma seçeneği sunarak sağlam inşaat ve kalıcı performansa sahiptir.
