Ürün Özellikleri:
1. Minimum parlaklıkları ve azaltılmış ısı emisyonları nedeniyle her türlü ortam için uygundurlar.
2. Çeşitli renklerde sunulurlar, daha uzun ömürlüdürler ve daha iyi aydınlatma kalitesine sahiptirler.
3. Çeşitli güç kaynaklarıyla çalışabildiklerinden uyarlanabilirler ve herhangi bir aydınlatma sistemine entegre edilmeleri kolaydır.
ÜrünŞartname:
| Güç | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000-6000k |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120 lm/ağ |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27, E40, B22 |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP Oranı | IP20, IP40 |
| Boyut | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Detaylı Görseller:



LED mısır ampulleri, enerji verimliliğini arttırırken geleneksel aydınlatma kaynaklarına göre daha az enerji kullanacak şekilde yapılmıştır. LED mısır ampulü daha az enerji kullandığından ve herhangi bir alanı hızla aydınlatan yüksek kaliteli ışık ürettiğinden, uzun vadede paradan ve enerjiden tasarruf edeceksiniz.
Kullanımı:


LED mısır ampulleri çok uyarlanabilir ve çeşitli ortamlarda kullanılabilir. Dış mekan aydınlatmasının yanı sıra işyerlerinde, okullarda, hastanelerde ve evlerde kullanım için idealdirler. Ayrıca sahne aydınlatması, tabela ve gösteriler ile sokak lambaları gibi belirli amaçlara da hizmet ederler. LED mısır ampulleri evinizde, iş yerinizde veya restoranınızdaki aydınlatmayı geliştirmek için güvenilir, uygun maliyetli ve çevreye duyarlı bir yol sağlar.
