Daha fazla özellik:
1. Uzun ömür: LED ışıkları geleneksel ampullerden daha uzun sürer ve sık değiştirme ihtiyacını en aza indirir.
2. Geniş voltaj aralığı: Mısır ışığı, 100-277V AC voltaj aralığı ile çalışır ve çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.
3. Çoklu Boyut Seçenekleri: LED mısır ışığı çeşitli boyutlarda mevcuttur ve tüketicilerin benzersiz aydınlatma gereksinimleri için en iyi alternatifi seçmelerine olanak tanır.
4. Basit kurulum: Mısır ışığı, mevcut ışıklara kolayca yerleştirilebilen standart bir E26/E27 tabanına sahiptir.
ÜrünSpesifikasyon:
| Güç | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamba Aydınlık Verimliliği (LM/W) | 140lm/w |
| Renk Oluşturma Dizini (RA) | >80RA |
| Yaşam (saat) | 50000 saat |
| Giriş Voltajı (V) | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flicker Free | Titreşim yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata göre 3 yıl veya 5 yıl |
Ayrıntılı görüntüler:



Kullanım:


