Açıklama
Soruşturma göndermek
özellik:
1. Mısır koçanı LED ampulü mükemmel enerji verimliliği sağlar ve 50,000 saate kadar dayanır.
2. Mısır koçanından üretilen LED ampuller çevre dostudur, geleneksel ampullere kıyasla daha az güç tüketir ve daha az karbon emisyonu üretir.
3. Mısır koçanı LED ampul parlak ve net bir aydınlatma sağlar, bu nedenle evin veya ofisin herhangi bir odası için mükemmeldir.
Şartname:
| Güç | 10W/30W/50W/60W/80W |
| ÇKT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Işık Verimliliği | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Giriş Voltajı | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 E40 B22 E39 |
| Led çip | 2835 led çipi, Epistar |
| Kısılabilir | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20, IP40 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm |
Ayrıntılı Görseller:





Çok düşük ısı üretimi, ışık gücünden tasarruf sağlamanın yanı sıra
Kullanım:

Mısır koçanından üretilen sürdürülebilir ve çevre dostu LED ampullerle evinizi aydınlatın.
Hakkımızda:


