özellik:
1. Dışarıdaki Mısır Koçanı Ampulü, dış ortamlarınız için hem parlak hem de uzun-uzun ömürlü, yeterli ışık sağlar, böylece atmosferin hem güvenli hem de hoş olmasını garanti eder.
2. Bu ampul, enerji-verimli olacak şekilde tasarlandığından, dış alanınız için yeterli aydınlatmayı sağlamaya devam ederken aylık elektrik faturalarınıza harcadığınız para miktarını azaltmanıza yardımcı olur.
3. Dış Mekan Mısır Koçanı Ampulü, sağlam tasarımı nedeniyle sert hava koşullarına ve dışarıda bulunan diğer faktörlere dayanıklıdır; bu da onun güvenilir ve uzun-ömürlü bir aydınlatma seçeneği sunacağını garanti eder.
Şartname:
| Güç | 10 W |
| ŞNT | 3000 k |
| Işık Verimliliği | 140 lm / ağırlık |
| CRI | >80 Ra |
| Giriş Gerilimi | 85-265 VAC, 100-277 VAC, 12 V DC |
| Titreşimsiz | Titreşim Yok |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | Fiyata Göre 3 Yıl veya 5 Yıl |
| Lamba Tabanı | E27 |
| Led çip | 2835 led çip, Epistar |
| Kısılabilir | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| IP | IP20 |
| Boyut | 50*120mm,70*186mm |
Detaylı Görseller:





Dış Mekan Mısır Koçanı Ampullerinin sıcak, doğal ışıltısıyla arka bahçenizi davetkar bir vahaya dönüştürün.
Kullanımı:

Hakkımızda:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd,-LED aydınlatma ürünleri de dahil olmak üzere yüksek-teknolojik ürünler tasarlayan, geliştiren, üreten ve satan tanınmış bir şirkettir. Çalıştığımız tesis 2010 yılında açıldı ve Shenzhen'de bulunuyor.
Adresimiz
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta

Teklif için bizimle iletişime geçin
