
Eski verimsiz flüoresan tüpünüz, G5 ikiz pin bağlantılı yeni, son derece enerji verimli bir LED T5 tipi, 10v - 30v 4,5w tüp ampul ile değiştirilebilir. Ayrıca, bu LED tüpün ömrü geleneksel bir floresan ışığınkinden çok daha uzundur. LED T5 tüpümüz 10-30VDC, öncelikle tekneler, karavanlar ve seyahat römorkları için tasarlanmıştır. Bu ışığı vızıldamadan veya titremeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ürün Açıklaması
özellikler:
1. Araç, tekne veya sabit voltajlı LED sürücü için uygundur.
2.Mevcut armatürde sabit voltaj 12V, 24V DC giriş ile çalışır.
3. Eğilme yok, bükülme yok
4. Cıva veya tehlikeli madde yok
| Sürücü Uyumluluğu | 12V |
| güç | 4.5W |
| Kullanım Ömrü (Saat) | >50000 saat |
| Işın Açısı (Derece) | 140 |
| Lümen | 400 lm |
| Bilgisayar kapağı | Berrak / Sütlü |
| Renksel Geriverim İndeksi (CRI) Ra | > 82 |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 2700K ~ 6500K |
| Watt başına lümen | 130 lm/W |
| Enerji Verimliliği Değerlendirmesi | Bir artı |
| Uzunluk | 300mm |
Daha fazla detay


Başvuru

SSS
S1: Test için bir numune alabilir miyim?
C: Evet, test için örnekler sunabilir ve kaliteyi kontrol edebiliriz.
S2: Üretici misiniz?
C: Evet, biz üreticiyiz, on yıldan fazla üretim tecrübemiz var.
