
Ürün Özellikleri:
1. Işık akısı: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
2. Rekabetçi fiyatlandırma ve yaygın kullanım.
3. Aşırı akım ve aşırı voltaj koruması, G/Ç sürücüsü.
4. Yüksek lümenli, süper parlak çip.
5. PC kapağı: iyi ışık iletimi ile yumuşak, sabit aydınlatma.
6. Lamba gövdesi, pas ve oksidasyon direnci, iyi ısı emici ve ürün ömrü.
ÜrünÖzel
| Boyut | 2ft, 4ft, 5ft |
| güç | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Işık verimi | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| SKK | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| Baz Tipi | G13 |
| Malzeme Türü | Alüminyum artı PC |
| kısılabilir | Kısılamaz |
| Çalışma sıcaklığı | -25 dereceden 50 dereceye kadar |
| Giriş Voltajı(V) | DC 12-24V |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Öncelikle hangi renk sıcaklığı aralığı mevcuttur?
3000-6500k aralığının tamamı sunulmaktadır. Üç farklı ışık sıcaklığı mevcuttur: 6000–6500k soğuk beyaz, 3000–3500k sıcak beyaz ve 4000–4500k doğal beyaz.
2. Bana örnek bir sipariş verebilir misiniz?
Evet. İki ücretsiz numune alabilirsiniz. Test numunelerinden selamlar!
3. Sizden nasıl fiyat listesi alabilirim?
Fiyat listemizle ilgili talebinizi bize e-posta ile gönderin, satış temsilcilerimizden biri en kısa sürede size geri dönecektir.
4. Ürünler nasıl gönderilir ve ellerine ulaşmaları ne kadar sürer?
Gönderiler için genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT kullanılır. Tipik teslimat süresi 3 ila 5 gündür. Ayrıca isteğe bağlı hava ve deniz yoluyla nakliye vardır.
5. 4 ayak invertör tüp ışık siparişi nasıl ele alınmalıdır?
Lütfen önce ihtiyaçlarınızı veya uygulamanızı bize bildirin.
İkinci olarak, spesifikasyonlarınıza veya önerilerimize dayalı olarak teklifler sunuyoruz.
Üçüncüsü, müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için para yatırır.
Ve son olarak üretimi planlıyoruz.
