48V Broiler Kısılabilir Tüp Lambası
Kanatlı çiftliklerinde aydınlatma çok önemlidir
Tavukların ışığı ne kadar farklı gördüğünü bilmek, aydınlatmanın kümes hayvanı üretimini nasıl etkilediğini anlamak için çok önemlidir. Kör bir tavuk bile günlerin ne kadar uzun olduğunu ve sonraki mevsimsel değişiklikleri algılayabilir, çünkü tavuklar sadece gözlerinden ziyade kafatasının tepesinden ışık alırlar.
ürün tanıtımı
Özellikler:
1. Hayvan Üretimini ve Refahını İyileştirin.
2.Uniform aydınlatma dağılımı.
3.Enerji tasarrufu.
4. Kolay kurulum.
5 Titreşimsiz aydınlatma armatürü sağlamak için yüksek frekans tekniği.
6.50,000 saate kadar garantili.
7.Kısılabilir: Triyak, Dali ve 0-10D kısılabilir mevcuttur.
| Ürün adı | kafesler tavuk LED lamba |
| Güç | 4-6W |
| Voltaj | 48Vdc, Titreşimsiz 0Hz |
| Harici Sürücü |
Kısılabilir 120W |
| boyut |
T6 tüp, OD18mm, Uzunluk 1200mm/1500mm/1800mm |
| Renk | 2600-2800K |
| Kapak | Şeffaf |
| Işın açısı | 180 derece |
| Sertifikasyon | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla detay


Uygulama

paket

