
Ürün Açıklaması
1. Süper Parlak ve Şarj Edilebilir Çalışma Işığı
2. Işık Modları Değiştirilebilir Taşkın Işık
3.Taşınabilir ve Su Geçirmez Projektör
4. Kurulumu ve Sökülmesi Kolay
5. Taşınabilir ve şarj edilebilir çalışma lambaları, atölye makine ekipmanı bakımı ve torna onarım aydınlatması için mükemmeldir. Mağaza, garaj, iç dekorasyon, saha çalışması, kamp, balık tutma, barbekü, oto tamir, avlu aydınlatması, keşif vb.
| Güç | 30w |
| Lamba Boyutu | 240*265*50mm |
| IP Kodu | IP65 |
| Işık Verimliliği | 90-100lm/w |
| Renk sıcaklığı | (3000-6500K) artı RGB |
| Malzeme | Alüminyum döküm |
| sertifika | CE |
| Başvuru | Bahçe, stadyum, avlu, dış mekan vb. |
| Garanti | 5 yıl |
Daha fazla detay



Su geçirmez
●IP65 su geçirmezlik derecesine sahiptir, yani her açıdan su sıçramasına karşı korunabilir, yağmurlu bir gün gibi iç ve dış ortamlar için uygundur.
DC Şarj Cihazı
●Şarj edilebilir pillerle (4200 mAh) çalışan LED çalışma lambası, hızlı ve rahat şarj sağlayarak sık sık pil değiştirme zahmetinden kurtarır.
Esnek
●360 derece dönen ve daha fazla gereksinimi karşılamak için dayanıklı dış mekan spotları.
Başvuru
●Işık, esnek bir destek tutacağı ile donatılmıştır ve çalışmak, yürüyüş yapmak, kamp yapmak, avlanmak, keşfetmek ve aramak için kullanabilirsiniz.

SSS
1. Biz kimiz?
Çin'in Guangdong kentinde bulunuyoruz, 2010'dan itibaren Kuzey Amerika'ya (yüzde 66.00), Kuzey Avrupa'ya (yüzde 25.00), Doğu'ya satış yapıyoruz.
Avrupa(yüzde 3.00 ),Doğu Asya(yüzde 2.00 ),Güney Asya(yüzde 2.00 ),Güney Amerika(00.{{7) }} yüzde ),Orta Doğu(yüzde00.00 ). Toplam yaklaşık 101-200 kişi var
ofisimizde
2. Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce her zaman bir üretim öncesi numune; Sevkiyattan önce her zaman son Muayene;
