Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. Yüzde 75'e - 2x2 ft'ye varan ENERJİ TASARRUFU. 110 lm/w'lik yüksek ışık etkinliği ve 4400 lm'lik çıkışla LED düz panel ışıklar, 250 W floresan tüp lambalarının yerini kolayca alabilir.
2. Yüzde 10 –yüzde 100 KISILABİLİR – Bu LED asma tavan lambası, isteğe bağlı 0–10V kısıcıya takmak için kısma tellerine sahiptir. Yüzde 10'dan yüzde 100'e sorunsuz karartma özellikleri. Hiçbir şey vızıldamaz veya titremez.
ÜrünÖzel:
| güç | 36w/40w/45w/72w |
| Boyut | 600 * 600, 300 * 1200, 600 * 1200mm |
| Gerilim | 85-265V AC |
| SKK | 2700-6500K |
| Acil Durum Zamanı | 90Dk / 180Dk |
| Kapak | Sütlü / Berrak |
| Temel | G13 / Entegre |
| Malzeme | Alüminyum artı PC |
| RA | RA80 |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım



