Ürün Özellikleri:
1. Enerji tasarruflu: Bu ışıklar, geleneksel aydınlatma sistemleriyle karşılaştırıldığında çok daha az güç tüketen gelişmiş LED teknolojisine sahiptir. Acil durum LED panel ışıkları olağanüstü enerji verimliliği ve maliyet tasarrufu sunar.
2. Olağanüstü Performans: Canlı LED ışıklar, gelişmiş renk kontrastı ve netlik sağlayan etkileyici bir renksel geriverim indeksine sahiptir. Bu özellik, bu ışıkların herhangi bir alanı parlak bir şekilde aydınlatmasını sağlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | 24W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Acil Durum Zamanı | 3h |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| ŞNT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Giriş Gerilimi(V) | 12VDC |
| Titreşimsiz | Titreşim yok |
Detaylı Görseller:





Kullanımı:


