Ürün Özellikleri:
1. Geniş Kullanım: 2x2 led panel ışıklarımız ofislerde, hastanelerde, okullarda, otellerde, konferans salonlarında, teşhir salonlarında, koridorlarda, mağazalarda ve diğer ticari alanlarda kullanılabilir. Geleneksel floresan aydınlatmaya harika bir alternatif.
2. Geniş Uygulama: 2x2 ft Düz Arkadan Aydınlatmalı Armatürümüz harika bir tasarıma sahiptir ve onu ofislere, hastanelere, okullara, otellere, konferans salonlarına, teşhir salonlarına, koridorlara, mağazalara ve diğer kuruluşlara yerleştirmenize olanak tanır.
ÜrünÖzel:
| güç | 36w/40w/45w/72w |
| Boyut | 600*600, 300*1200, 600*1200mm |
| Gerilim | 85-265V AC |
| SKK | 2700-6500K |
| Acil Durum Zamanı | 90Dk / 180Dk |
| Kapak | Sütlü / Berrak |
| Temel | G13 / Entegre |
| Malzeme | Alüminyum artı PC |
| RA | RA80 |
| Garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım



