özellik:
1. Acil durum ışığı Hafiftir ve kurulumu kolaydır, LED oldukça etkili ve pratik bir aydınlatma kaynağıdır.
2. Acil aydınlatma LED'leri, geleneksel aydınlatmaya düşük güç tüketimi, uzun ömür, makul fiyatlı bir alternatif olup ekolojik açıdan da faydalıdır.
3. Acil durum ışığı LED'i, güçlü parlaklığı ve hızlı tepki süresiyle acil durumlarda güvenilir aydınlatma ve güvenlik sunar.
şartname:
| Güç ve Boyut | 60cm 9W% 2f 120cm 18W |
| Acil Durum Zamanı | 120dk |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı(V) | AC85-265V, 100-277AC, 12V DC, 24V DC |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP44 koruma sınıfı |
| Led çip | SMD 2835,Epistar,Samsung |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| Işın açısı | 120- 180derece |
| Titreşimsiz | Titreme yok |
| Pil | 3.2V 1500mAh |
detaylı görseller:




Kullanım:


Acil aydınlatma ledleri elektrik kesintilerinde veya acil durumlarda yedek aydınlatma kaynağı olarak kullanılır.
Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1.Sadece test parçası sipariş edebilir miyim?
C: Evet, test örneği mevcuttur.
2. Tüm ürünlerinizin fiyat listesini alabilir miyim?
A: Elbette. Mevcut her ürün için fiyat listesi yapmak istiyoruz. Lütfen bunları elde etmek için bize bir soruşturma gönderin.
