
Ürün Özellikleri:
1. 90 veya 1,5 saat süren acil durumlar için yedek pil.
2. Işık akısı: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
3. Enerji tasarrufu? Watt başına 110 artı lümen gibi yüksek verimliliğe ve geleneksel flüoresan ampullere kıyasla elektrik aydınlatma faturasında yüzde 80 tasarruf sağlayabilen düşük güç tüketimine sahip olun. Bu nedenle floresan ampul değişimleri için idealdirler.
4. Uygun çalışma voltajı, farklı aydınlatma yerlerine göre seçilebilir.
ÜrünÖzel
| Giriş Voltajı(V) | DC 12-24V |
| Işık Akısı(lm) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Sıcaklık | -20~50 derece |
| IP derecelendirme | IP44 |
| Kapak Malzemesi | bilgisayar |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| SKK | 3000K/4000/5000/6000K |
| Açık renk | doğal / sıcak / soğuk |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım:

Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Acil durum ışık tüpü yedeklemesinde hangi led çiplerini kullanıyorsunuz?
Epistar, Cree, Edison, Sanan vb. Kullanıyoruz.
2. Ücretsiz numune sağlıyor musunuz?
Led ışıklarımız için bir pc ücretsiz numune sağlayabiliriz ve alıcının navlunu ödemesi gerekir.
3. Teslim süresi nasıl?
Numuneler için 1-2 gün, toplu siparişler için 5-10 gün gerekir. Sipariş miktarına bağlıdır.
4. Acil durum lambası tüpü yedekleme garantisi kaç yıl?
Led ışıklarımız için 2-3 yıl veriyoruz
5. Hangi renk sıcaklığı mevcuttur?
3000-6500k hepsi mevcut. 3000-3500k sıcak beyaz, 4000-4500k doğal beyaz, 6000-6500k soğuk beyaz.
