
Ürün Özellikleri:
1. 90 dakika dahili acil durum bataryası.
2. Tescilli sürücüsüz LED teknolojisi.
3. Enerji tüketimini yüzde 50 oranında azalttı.
4. 90 dakikalık acil durum pil yedeği. veya 1,5 saat
5. 3W pil 384LM verir.
6. Yangından korunma standartlarına uygun güç, pil şarjı, hareket sensörü ve arıza için test düğmesi ve gösterge ışıkları.
ÜrünÖzel
| Boyut | 2ft, 4ft, 5ft |
| güç | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Işık verimi | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| LED Işık Kaynağı | Epistar SMD2835 |
| SKK | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| kısılabilir | Kısılamaz |
| Çalışma sıcaklığı | -25 dereceden 50 dereceye kadar |
| Sertifikasyon | RoHS, CE ve ETL |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım:

Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Logomu tüp acil durum ışığına yazdırmak kabul edilebilir mi?
Evet. Lütfen üretimden önce resmi olarak bizi bilgilendirin ve örneğimizi kullanarak tasarımı onaylayın.
2. Ürünleriniz garantili mi?
Evet, ürünlerimiz 5-yıl garantilidir.
3. Pazara hakim durumda olsak destek alabilir miyiz?
Sizinle tartışabilmemiz ve en iyi yanıtı bulmanıza yardımcı olacak önerilerde bulunabilmemiz için lütfen bize pazar talebinizin ayrıntılı bir tanımını sağlayın.
4. OEM veya ODM ile herhangi bir deneyiminiz var mı?
Evet, çok sayıda büyük kasamız var ve yıllardır aydınlatmaya odaklanıyoruz. Resmi tedarikçiniz olarak hizmet vermekten onur duyabiliriz ve onur duyarız.
5. Hangi renk sıcaklığı aralığı sunuluyor?
Tüm 3000-6500k kullanılabilir. 6000–6500k soğuk beyaz, 3000–3500k sıcak beyaz ve 4000–4500k doğal beyaz.

