Ürün Özellikleri:
1. Pil geri dönüş sistemi bu lambaların en önemli özelliklerinden biridir. Temelde her ışık, güç açıldığında şarj olan şarj edilebilir bir pil ile donatılmıştır.
2. Işık, pilin kapasitesine bağlı olarak birkaç saate kadar aydınlatma sağlayabilen bir kesinti sırasında pil tarafından çalıştırılır. Bu, uzun süreli elektrik kesintisi durumunda bile aydınlatmaya erişebileceğiniz anlamına gelir.
ÜrünŞartname:
| Güç ve Siza | 60cm 9W/ 120cm 18W/ 150cm 25W |
| Acil Durum Zamanı | 120 dakika |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | AC85-265V,100-277AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP44 koruma sınıfı |
| Led çip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| Işın açısı | 120-180derece |
| Titreşimsiz | Titreşim yok |
Detaylı Görseller:




Kullanımı:

Başvurular çoktur. Beklenmedik bir elektrik kesintisinin meydana gelebileceği ev, ofis ve araç gibi çeşitli yerlerde kullanıma uygundurlar. Ayrıca bazı kişiler tarafından taşınabilir bir ışık kaynağının gerekli olduğu açık hava etkinlikleri veya kamp yapmak için de kullanılırlar. Ayrıca deprem, sel, kasırga gibi günlerce, haftalarca süren elektrik kesintilerine neden olabilecek doğal afetlerde de faydalıdır.
