Ürün Özellikleri:
1. Enerji tasarrufu sağlar: T8 tüp lambası, normal floresan aydınlatmaya göre %30 daha az enerji kullanır. Bu, enerji faturalarınızdan tasarruf edeceğiniz ve daha az karbon ayak izi bırakacağınız anlamına gelir.
2. Güvenilir: T8 tüpü, güç kesildiğinde bile size uzun ömürlü ışık sağlayacak şekilde yapılmıştır, böylece en çok ihtiyacınız olduğunda orada olacağına güvenebilirsiniz.
3. Dahili şarj: T8 tüp ışığı takıldığında taşınabilir pil hemen şarj edilebilir.
4. Kurulumu Basit: T8 tüp ışığının kurulumu kolaydır; bunu yapmak için herhangi bir özel alete veya teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur.
ÜrünŞartname:
| Güç ve Siza | 60cm 9W/ 120cm 18W/ 150cm 25W |
| Acil Durum Zamanı | 120 dakika |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | AC85-265V,100-277AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| PF | >0.90 |
| Su geçirmez | IP44 |
| Led çip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| Işın açısı | 120-180derece |
| Titreşimsiz | Titreşim yok |
Detaylı Görseller:




Güç kesildiğinde size sürekli ışık verecek şekilde yapılmış, yüksek kaliteli acil durum şarjlı T8 tüp lambası bulunmaktadır. Tekrar tekrar şarj edilebilen bir pili vardır ve prize takıldığında kendi kendini şarj eder. Tamamen şarj edildikten sonra normal bir tüp lamba olarak da kullanılabilir.
Kullanımı:

1. Evler: T8 tüp lambası, evinizi aydınlatmanın güvenli ve enerji açısından verimli bir yoludur.
2. Ofisler: T8 tüp lamba, elektrik kesildiğinde ofislerde yedek aydınlatma olarak kullanılabilir.
3. Dış Mekan: T8 tüp lambası, kamp gezileri veya arka bahçe partileri gibi dışarıda da kullanılabilir.
