
Ürün Özellikleri:
1. 90- veya 1.5-saatlik acil durum ile yedek pil.
2. Watt başına parlaklık: 120, 140 ve 160 lümen.
3. Titreşim ve darbe direnci.
4. Uzatılmış kullanım ömrü (50,000 saat).
5. 5-yıl garanti.
ÜrünÖzel
| güç | 9W / 18W |
| Boyut | 2FT / 4FT |
| Gerilim | 85-265V AC |
| Işık Kaynağı Türü | LED |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| LED Kaynağı | SMD 2835, Epistar |
| Işık akısı | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| İşlev | 0-10V dali kısma, Mikrodalga hareket sensörü, Acil durum pil yedeği, Bağlanabilir |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Bir fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
Biz bir fabrika ve aynı zamanda Benwei Group'a ait bir ticaret şirketiyiz. Müşterilerimiz için tek elden hizmet sağlayabiliriz. Ve en iyi fiyatı ve rekabetçi fiyatı alabilirsiniz.
2. Everest 4 yüksek parlak led tüp acil durum ışığı için herhangi bir MOQ'nuz var mı?
MOQ gerekli değildir, numune siparişi memnuniyetle karşılanır.
3. Fiyat listenizi nasıl alabilirim?
Bize bir soruşturma gönderin ve fiyat listemize ihtiyacınız olduğunu söyleyin, satış temsilcimiz en kısa sürede size cevap verecektir.
4. Deneme teklifi ücretsiz mi?
Işıkların değeri gerçekten düşükse, o zaman navlun toplama tek seçenektir.
5. Hangi garantiyi sunuyorsunuz?
seçtiğiniz modellere bağlı olarak 2 ila 5-yıl garanti.
