Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün Özellikleri:
1. YÜKSEK PERFORMANS - 5750 lümene kadar inanılmaz parlaklığa sahip LED Düz Panel Troffer ışığı, yüksek verimliliğe sahip LED çiplerle üretilmiştir. Oturma odası, mutfak, dolap, banyo ve bodrum dahil olmak üzere evin herhangi bir alanı bu aydınlatmadan yararlanabilir.
2. SEÇİLEBİLİR CCT ve WATTAGES - LED düz panel tavan lambamız, bölgenizde yumuşak ve eşit bir ışık dağılımı, daha dayanıklı bir tasarım ve daha uzun bir kullanım ömrü sağlayan 4000K, 5000K ve 6000K dahil olmak üzere üç farklı renk sıcaklığında mevcuttur. .
ÜrünÖzel:
| güç | 36w/40w/45w/72w |
| Boyut | 600*600, 300*1200, 600*1200mm |
| Gerilim | 85-265V AC |
| SKK | 2700-6500K |
| Acil Durum Zamanı | 90Dk / 180Dk |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
| LED Kaynağı | SMD 2835, Epistar |
| stil | Modern |
| Gerilim | 85-265V AC Volt |
| Işık akısı | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Ayrıntılı Görüntüler:





kullanım




