
Ürün Açıklaması
1. 240v AC/DC Şarj Cihazı ve 12v DC Araç Şarj Cihazı ile şarj edilebilir.
2. 50,000 saatlik kullanım ömrü ve düşük güç tüketimi ile bu sel lambaları, elektrik faturanızı önemli ölçüde düşürmenize yardımcı olacaktır.
3. Taşkın Işık, şebeke adaptörü veya araç çakmak adaptörü tarafından şarj edilmesi gerekmeden önce 4/6 saat uzaktan ışık verebilir.
4. Taşkın Işık serimiz, halojen ve metal halojenür taşkınları için harika ikameler sağlar ve maliyetin çok altında kullanılabilir.
| Ürün adı: | LED Taşkın Işık |
| Gerilim: | AC110-240VDC12V |
| güç: | 20W |
| ışık verimliliği: | 90-110LM/W |
| Renk Sıcaklıkları: | 5500-6500K |
| LED Kaynağı: | Epistar |
| IP derecelendirme: | IP65 |
| : | >80 |
| Başvuru: | Depo/Otopark/Meydan/Fabrika/Süper market/alışveriş merkezi vb. |
| Çalışma sıcaklığı: | (-20 derece ~ artı 60 derece ) |
| Sertifikalar: | CE ROHS |
| Garanti yılları: | 5 |
Mevcut Projektör Işıklarınızı LED ışıklarla değiştirmek yalnızca banka bakiyenizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda karbon ayak izinizi azaltarak gezegenimizi kurtarmaya da yardımcı olacaktır.
Daha fazla detay


Başvuru


