
LED Sarı Armatür ve Siyah Lamba 10W 6000K Şarj Edilebilir Projektör, tamamen kablosuz olan ve kamp alanları, iş yerleri ve şantiyelerde kullanım için mükemmel olan kullanışlı bir LED projektördür. Hem araç içi hem de Birleşik Krallık şebeke şarj cihazı ile birlikte gelen bu projektör, taleplerinize ve yaşam tarzınıza göre ayarlanacaktır.
Mümkün olduğu kadar dayanıklı ve suya dayanıklı olmasını sağlayan IP65 sertifikası sayesinde, bu projektörü dış mekanlarda risk almadan kullanabilirsiniz.
Ürün Açıklaması
1. Döküm alüminyum lamba gövdesi
2. Kaymaz sap tasarımı
3.Çok açılı döndürme Ayarı
4. Yüksek mukavemetli cam, yeni gibi çizilmeye karşı dayanıklıdır.
| Ürün adı: | LED Taşkın Işık |
| Gerilim: | AC110-240V DC8,4V |
| güç: | 10-50W |
| Işık verimliliği: | 90-110LM/W |
| Renk Sıcaklıkları: | 2800-6500K |
| LED Kaynağı: | Epistar |
| IP derecelendirme: | IP65 |
| : | >80 |
| Başvuru: | Depo/Otopark/Meydan/Fabrika/Süper market/alışveriş merkezi vb. |
| Çalışma sıcaklığı: | (-20 derece ~ artı 60 derece ) |
| Sertifikalar: | CE ROHS |
| Garanti yılları: | 5 |
Daha fazla detay


Başvuru

