Ürün Özellikleri:
1. Tutarlı ve istikrarlı bir ışık akışı sağlamak üzere tasarlanmış titreşimsiz teknolojinin avantajlarını deneyimleyin.
2. Bu cihazlar USB veya AC adaptör ile şarj etme kolaylığı sunar ve tek şarjla birkaç saat aydınlatma sağlayabilir.
3. Şarj edilebilir LED tüp ışıkları kişisel kullanım için mükemmeldir ve farklı endüstrilerde çok sayıda uygulama sunar.
ÜrünŞartname:
| Güç ve Siza | 60cm 9W |
| Acil Durum Zamanı | 120 dakika |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Işık Verimliliği (LM/W) | 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Malzeme | Alüminyum Gövde + PC kapağı |
| Giriş Gerilimi(V) | AC85-265V,100-277AC,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Garanti | 5 yıl |
| Kapak | Sütlü ve şeffaf kapak |
| Işın açısı | 120-180derece |
| Titreşimsiz | Titreşim yok |
Detaylı Görseller:




Kullanımı:

Bu ışıklar perakende mağazalar, müzeler, galeriler ve güvenilir ve tek tip aydınlatmanın önemli olduğu diğer çeşitli ortamlar için mükemmeldir. Açık hava etkinlikleri, kamp ve çeşitli aktiviteler için mükemmel olan bu ürünler, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir ve taşınabilir bir ışık kaynağı sağlar.
