
IP65 4ft Acil Durum Işığı, ikiz tüpler Acil durum lambası, acil durum ledli tüp, Acil durum tri-proof ışığı, acil durum hava paketi kiti
Ürün Açıklaması
1. Akıllı darbe şarjı. Aşırı şarj ve aşırı deşarj koruması, pil ömrünü uzatır;
2.Aylık ve yıllık akıllı kendi kendine test;
3.Akıllı arıza tespiti ve uyarısı;
4. Yüksek güçlü SMD, uzun aydınlatma saatleri, süper parlak, anında yanıt.
5. İstasyon, ofis, nakliye merkezi, okul gibi halka açık ortamlarda yaygın olarak kullanılır
| Nominal Güç (W) | 36W |
| Acil durum gücü(W) | 8W |
| LED tipi | SMD2835 LED'i |
| Kapasite | 12V2500mAh |
| Giriş | 100-240VAC |
| Tepki Süresi | <1 Second |
| aydınlatma saatleri | >3 saat |
| Çalışma sıcaklığı (ºC) | -35~55ºC |
| IP derecelendirme | IP65 |
| LED ömrü (H) | 50000H |
Daha fazla detay



SSS
1. Şarj edilebilir ışıkların ömrü ne kadardır?
Bir güç kaynağı mevcut olduğunda, bunlar geleneksel ampuller gibi işlev görür ve aynı zamanda anahtar açıldığında yeniden şarj olur.
2. Şarj edilebilir ışıkların ömrü ne kadardır?
Bir güç kaynağı mevcut olduğunda, bunlar geleneksel ampuller gibi işlev görür ve aynı zamanda anahtar açıldığında yeniden şarj olur. Ampulün içindeki şarj edilebilir pil sayesinde elektrik kesintisinden sonra da çalışmaya devam ederler. Bunlar, ampule bağlı olarak iki ila sekiz saat arasında sürebilir.
