
Ürün Özellikleri:
1. 120LM/W, 140LM/W ve 160LM/W ışık akısı.
2. Düğme ve gösterge ışıklarını, yangın güvenliği düzenlemelerine uygun olarak işlevsellik, pil şarjı, hareket sensörü ve arıza açısından kontrol edin.
3. Yalıtılmış bir dahili LED sürücüsü.
4. Kalite kontrol. Üç yıl garanti sunar. Öğelerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
ÜrünÖzel
| modeli | şarj edilebilir tüp ışık |
| güç | 9W10W12W18W20W25W |
| Gerilim | 85-265V AC / 12-24V DC |
| SKK | 2700-6500K |
| Acil Durum Zamanı | 90Dk / 180Dk |
| Kapak | Sütlü / Şeffaf Kapak |
| Temel | G13 / Entegre |
| Işık akısı | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Ayrıntılı Görüntüler:



kullanım:

Normal aydınlatmanın gücü kesildiğinde, acil durum aydınlatması yeterli şekilde aydınlatmaya devam edebilen ve tahliye yollarını gösteren bir aydınlatma türüdür. halka açık ortamlarda ve kesintisiz aydınlatmaya sahip yerlerde yaygın olarak kullanılır.
Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. Şarj edilebilir tüp ışığı kaç yıldır?
Kümeslerdeki aydınlatmamız için 5 yıl süre veriyoruz.
2. Hangi renk sıcaklığı mevcuttur?
3000-6500k hepsi mevcut. 3000-3500k sıcak beyaz, 4000-4500k doğal beyaz, 6000-6500k soğuk beyaz.
3. Şarj edilebilir tüp ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
Düşük MOQ, numune kontrolü için 2 adet mevcuttur.
4. OEM ve ODM terimlerini biliyor musunuz?
Evet, çok sayıda büyük kasamız var ve yıllar boyunca aydınlatma için çok çaba sarf ettik. Resmi tedarikçiniz olarak hizmet verebiliriz ve bunu yapmaktan onur duyarız.
