
Özellikler
1. Superior LED light source with extended lifespan, high light efficiency, CRI >95 ve mavi ışıktan hasar yok.
2. UGR<16 is ensured by the aluminium alloy frame, diffusion plate, and grille anti-glare design.
3. Yüksek PFC titreşimsiz-serbest sürüş nedeniyle göz yorgunluğu olmaz.
Şartname
| Başvuru | Okul, ofis |
| Güç : | 36±3W |
| Işık Akısı: | 3500lm'den büyük veya eşit |
| Enerji Verimliliği: | >80lm/W |
| Sertifika: | CE,Rohs |
| Nominal Gerilim : | 220V |
| Renk Sıcaklığı : | 5000K±200K |
| Sıklık : | 50/60 Hz |
| CRI(renksel geriverim indeksi): | 95'ten büyük veya eşit(R9 80'den büyük veya eşit) |
| Mavi Işık Tehlikesi : | RG0(muaf) |
| Ömür boyu: | 30000H'den büyük veya ona eşit |
| Boyut : | (1200)×(300)×(65)mm |
Daha fazla ayrıntı




Uygulamalar

Şirketimiz
Shenzhen Benwei Aydınlatma Teknolojisi Co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, yüksek-teknolojili ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışını kapsayan saygın bir LED aydınlatma ürünleri üreticisidir. Fabrikamız 2010 yılında kurulmuş olup Shenzhen'de bulunmaktadır.
Adres
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta


