Açıklama
Soruşturma göndermek
Özellik:
1. Enerji tasarrufu sağlayan teknolojiyle verimli aydınlatma çözümü.
2. Şık ve modern tasarımıyla kurulumu ve bakımı kolaydır.
3. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür, sürekli yüksek kalitede aydınlatma sağlar.
şartname:
| Güç | 20W 30W 40W 60W |
| Boyut | 60cm 90cm 120cm 150cm |
| Işın açısı | 120 derece |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Aydınlatma Verimliliği (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83RA veya 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzemesel | Alüminyum Gövde + PC Kapak |
| Giriş Voltajı (W) | AC85- -265V, AC100-277, 12V DC, 24V DC |
| LED Sürücü | Rubycon kondansatör ile izole edildi |
| Titreşimsiz | Titreme yok |
| Ömür (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| Led çip | SMD 2835,Epistar,Samsung |
| Kapak | Sütlü kapak |
| Özellik | IP44 su geçirmez değil |
detaylı görseller:



kullanım:


4ft Batten aydınlatma, herhangi bir alanı aydınlatabilir, çalışma veya eğlence için davetkar ve iyi aydınlatılmış bir ortam yaratabilir.
Hakkımızda:


