Özellik:
1. Tavan Çıta Tüp Lamba bilinen için enerji verimlilik ve onun yeteneği teklif ışık bu her ikisi parlak ve eşit.
2. O o bir esnek aydınlatma çözüm çünkü o olabilir hazır yerleştirilmiş ve değiştirilmiş ile eşleşme herhangi alan teşekkürler ile onun uyarlanabilirliği.
3. This lamp is a dependable and cost-effective option for any home or workplace because of its extended lifetime and its design that is designed to maintain its durability.
| Güç | 30W |
| Boyut | 60cm |
| Işın açı | 120 derece |
| Renk Sıcaklık (CCT) | 3000K, 4000K |
| Aydınlık Verimlilik (LM/W) | 120LM/W 160LM/W |
| Renk İşleme Dizin (Ra) | {{0}RA Or 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Yan Dal | Alüminyum Gövde% 2b PC Kapak |
| Giriş Voltaj (W) | AC85- -265V, 12V DC |
| LED Sürücü | İzole ile Rubycon kapasitör |
| Titreşimsiz ücretsiz | Hayır titreme |
| Kullanım ömrü (saat) | 50000 |
| garanti | 5 yıl |
| SMD 2835 ,Epistar,Samsung | |
| Örtmek | Sütlü kapak |
| Özellik | IP44 olmayan su geçirmez |
Ayrıntılı Görüntüler:



Kullanım:


Onun şık ve modern tasarımı, bu lamba ekler a şık dokunma herhangi bir odaya.
Hakkında biz:


Sıkça Sorulan Sorular:
Ne nedir sizin ödeme vade?
A: Bizim ödeme şartları esnektir ve olabilir olabilir özelleştirilebilir için karşılamak sizin ihtiyaçlarınızı.
