
Özellikler
• Yoğun aydınlatma için{0}yüksek kaliteli LED tüp, %80'e kadar enerji tasarrufu.
• Uzun-ömürlü malzemeler: PC ve alüminyum, AC 85 V-265 V Geniş basınç, 2835 lamba boncuk tipi.
• Kurulumu kolay: İsteğe bağlı askı veya tavanla doğrudan duvara monte edilebilir.
• Geniş uygulama aralığı: iç mekan, dış mekan, ticari, ofis, otel aydınlatması için uygundur.
Şartname
| Nominal Gerilim | AC220-240V |
| Sıklık | 50\\60 Hz |
| Watt | 25 |
| Boyutlar | 600MM |
| Lümen | 2640 |
| Renk | Soğuk Beyaz |
| Anma Verimliliği | 110lm/W |
| Nominal ışın açısı | 120 derece |
Daha fazla ayrıntı






Uygulamalar

Şirketimiz
Shenzhen Benwei Aydınlatma Teknolojisi Co, Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd, yüksek-teknolojili ürünlerin tasarımını, geliştirilmesini, üretimini ve satışını kapsayan saygın bir LED aydınlatma ürünleri üreticisidir. Fabrikamız 2010 yılında kurulmuş olup Shenzhen'de bulunmaktadır.
Adres
3. Kat, 5. Bina, Hebei Endüstri Parkı, Hualian Topluluğu, Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin
E-posta


