
Ürün özelliği:
1. Bu downlight, çeşitli watt, boyut ve renk seçeneklerine sahiptir ve IP65 standartlarına karşı dayanıklıdır. Ucuzdur, eski ürünü değiştirmesi kolaydır, çeşitli şekillerde gelir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli IP derecelerine sahiptir. Downlight aparatına alternatif olarak ray üstü armatürler, dimlenebilir ray lambaları, led panel lambaları, gömme tavan lambaları ve çerçevesiz tavan lambaları da sunabiliyoruz.
2. Bu downlight, çeşitli boyutlarda, güçlerde, şeffaf kapaklarda ve renklerde sunulmaktadır. Ucuzdur, eski ürünü değiştirmesi kolaydır, çeşitli şekillerde gelir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli IP derecelerine sahiptir. Downlight aparatına alternatif olarak ray üstü armatürler, dimlenebilir ray lambaları, led panel lambaları, gömme tavan lambaları ve çerçevesiz tavan lambaları da sunabiliyoruz.
| Lamba Tipi | smd2835 |
| güç | 12W |
| Sabit Akım | 300mA |
| Lümen Çıkışı | 1200lm |
| Malzeme | Alüminyum & Akrilik |
| Işık Yönü | Downlight |
| Işık akısı | 480-1920 ÖM |
| Renk sıcaklığı | Yaklaşık 3000K Sıcak Işık |
| Renksel Geriverim İndeksi | >90 |
| Özel Kullanımlar | Mutfak, Balkon, Banyo, Yatak Odası, Ev |
| İç Mekan/Dış Mekan Kullanımı | Dış Mekan, İç Mekan |
Detay Resmi:








