
Ürün özelliği:
1. LED kutu ışıklarımız için 3 renk değeri sunuyoruz: 3000K, 4000K ve 5000K.
2. Küresel bir E26 tabanlı 120 mm'lik kesik bir led tavan ışığı, yalnızca üç dakikanızı alacak ve kurulumu bir ampulü değiştirmek kadar basit hale getirecektir. hem paradan hem de emekten tasarruf etmenizi sağlar.
3. Kutu ışıklarının parlaklığı yüzde 10'dan yüzde 100'e yumuşak bir şekilde değiştirilebilir, böylece gözleriniz için en hoş olan parlaklık seviyesini seçebilirsiniz.
4. ETL ve IC derecelendirmelerini karşılamak için sertifika aldıkları için bu gömme ışıkların güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok. Ek olarak, ışıklarımız yalıtımla kapatıldığı ve fazla ısı üretmeyeceği için tavanda yangın riski yoktur.
5. Banyolara ek olarak, 120 mm kesitli led downlight'lar nem derecelidir ve oturma odaları, mutfaklar, koridorlar ve yatak odalarına yerleştirilebilir. Geniş bir uygulama yelpazesi sayesinde birden fazla ışık seçme zahmetinden kaçınılır.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Işık akısı | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Başvuru | Kapalı Ticari Ev |
| Garanti | 5 yıl |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Enerji Fabrikası(PF) | 0.9'dan büyük veya eşittir |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~40 derece |
Detay Resmi:






