Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün özelliği:
1. Çok Yönlü Tasarım: Kısılabilir tavan ışığı ince ve ince olduğundan, onu alçak tavanlara ve eğimli alanlara kolayca kurabilirsiniz.
2. Ek aydınlatma, otel odaları, yaşam alanları, lobiler, yemek odaları ve mutfaklarda kullanım için idealdir.
3. Karanlık Noktaların Azaltılması: Ayarlanabilir LED yukarıdan aydınlatmayı kullanırken, tutarlı ışık dağılımı nedeniyle genellikle herhangi bir karanlık nokta fark etmezsiniz.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Işık akısı | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Başvuru | Kapalı Ticari Ev |
| Garanti | 5 yıl |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Enerji Fabrikası(PF) | 0.9'dan büyük veya eşittir |
| Çalışma Sıcaklığı (derece) | -20~40 derece |
Detay Resmi:







