Ürün Özellikleri:
1. Enerji Verimliliği: Çok renkli downlight'lar, mevcut LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufludur. 20,000 saate kadar kullanım ömrüyle, geleneksel ampullerden %80 daha az enerji kullanırlar.
2. Kurulumu Kolay: Çok renkli downlight'ların kurulumu basit bir işlemdir. Herhangi bir özel kablolama veya teknolojik bilgiye ihtiyaç duymazlar.
ÜrünŞartname:
| Güç | 20W/25W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | RGBW (RGBW) |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V,110-240V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
Ayrıntılı Görseller:




24v DC LED kullanan downlight'lar nelerdir?
24v DC LED downlight adı verilen aydınlatma armatürleri, tavanlara veya yüzeyle aynı hizada olması gereken diğer alanlara uyacak şekilde tasarlanmıştır. Düşük voltajla çalışırlar ve 24 volt DC ile çalıştıkları için daha az enerjiye ihtiyaç duyarlar. LED downlight'lar, birçok kullanım için ideal olan özellikle belirli bir aydınlatma türü sunarak ışığı aşağı doğru üretir.
Kullanım:


- Evlerde yemek hazırlama ve pişirme sırasında parlak, yoğun bir aydınlatma sağlamak amacıyla mutfağa konulabilirler.
- Bireysel iş istasyonları için görev aydınlatması veya tüm iş yeri için genel aydınlatma sağlamak amacıyla kullanılabilirler.
- Perakende satış yerlerinin belirli mallarına veya bölümlerine dikkat çekmek amacıyla konulabilir.
- Restoranlarda müşterilerin kendilerini rahat ve hoş karşılanmış hissetmelerini sağlamak için kullanılabilir.
