Açıklama
Soruşturma göndermek
Şartname:
| LED çip | Epistar / SMD2835 |
| IP derecelendirme | IP44 koruma sınıfı |
| Giriş gerilimi | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Işık efekti | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Güç | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Boyut | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 CM |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| Malzeme | Alüminyum +PMMA |
| Işın açısı | 120 derece |
| Ömür | 50000 saat |
| Garanti | 5 yıl |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz gümüş |
| Sertifikalı | TÜV, CE, ROHS |
| Kontrol | Uzaktan kumanda |
Detaylı Görseller:





Arkadan aydınlatmalı LED düz panel ışığı, 50.000 saatlik kullanım ömrü boyunca ampul değiştirmeyi, vızıltıyı ve boşa enerji tüketimini ortadan kaldıran 160w floresan tüp armatürüne yenilikçi bir alternatiftir. Anında elektrik faturanızda %70'e varan tasarruf.
Kullanımı:

Yalnızca iç mekan kullanımı, Fabrika, Ofis, Banka, Konferans odası, Hastane, Alışveriş merkezi, Otel, Depo, Metro, Okul, Otopark, Bodrum geçişi, Koridor, Reklam ışık kutusu vb.
Hakkımızda:


Paketleme ve Teslimat:

SSS:
1. 36w 40w 48w 60w led panel ışığı için örnek sipariş alabilir miyim?
C: Evet, test ve kalite güvencesi için örnek siparişler kabul edilir. Karışık numunelerin kullanılması kabul edilebilir.
C: Evet, test ve kalite güvencesi için örnek siparişler kabul edilir. Karışık numunelerin kullanılması kabul edilebilir.
2. Ürüne garanti veriyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimize 3-5 yıl garanti veriyoruz.
3. Numuneler kaç gün içinde tamamlanacak? peki seri üretime ne dersiniz?
C: 1. Genel olarak numune yapımı için 5-7günler. Toplu sipariş için 20-25 gün.
2. Seri üretimin teslim süresi miktara bağlı olacaktır. vesaire.
C: 1. Genel olarak numune yapımı için 5-7günler. Toplu sipariş için 20-25 gün.
2. Seri üretimin teslim süresi miktara bağlı olacaktır. vesaire.
