Ürün Özellikleri:
1. 3000k renk sıcaklığına sahip 3000k LED gömme aydınlatma, akkor ışıklara benzeyen sıcak beyaz bir ışık üretir. Bu renk sıcaklığı, yemek odaları, oturma odaları ve yatak odaları gibi yaşam alanlarını sıcak ve davetkar bir ambiyansla döşemek için mükemmeldir.
2. LED teknolojisi sayesinde bu ışıkların ömrü daha uzundur, bu sayede onları sık sık değiştirmenize gerek kalmaz, dolayısıyla paradan tasarruf edersiniz.
3. Karbon ayak izlerini azaltmak isteyen herkes için harika bir alternatif ve aynı zamanda çevre dostu bir aydınlatma çözümüdür.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Ömür (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesme boyutu | 68 mm ila 280 mm |
| Dış çap | 85-300M |
| garanti | 5 yıl |
Ayrıntılı Görseller:



Kullanım:


3000k LED gömme aydınlatmanın geniş bir uygulama yelpazesi vardır ve birçok iç mekan ortamında kullanılabilir. Genel aydınlatma, görev aydınlatması, vurgu aydınlatması ve ambiyans aydınlatması, hepsi bunun için olası kullanımlardır. Daha iyi yemek hazırlama için, tezgahların üstünde görev aydınlatması olarak mutfakta kullanılabilir. Dinlendirici bir uykuyu teşvik etmek için yatak odasında sıcak, davetkar bir atmosfer sunabilir. Ek olarak, sanat eserlerini vurgulamak veya oturma odasında bir odak noktası oluşturmak ve genel ve vurgu aydınlatması için kullanılabilir.
