Açıklama
Soruşturma göndermek
Ürün özelliği:
1. Yüksek Lümen Çıkışı: 6-inçlik ince ışıklar, daha fazla lümen üretirken daha az enerji kullanan neslin yeni LED çiplerini kullanır. 15 Watt kullanan bir 900LM ampul, 100W akkor lambadan daha ucuzdur ve daha az enerji kullanır. İçinde yerleşik LED çipleri var, ancak bu bir yedek ampul değil.
2. Kısılabilir artı titreşimsiz LED ışık: parlaklık yüzde 100'den yüzde 10'a değiştirilebilir; çoğu LED karartıcı uyumludur. Yüksek kaliteli LED'ler sayesinde ışık titreşimsiz, doğal ve göz dostu bir aydınlatma üretir.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Işık akısı | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| Ürün boyutu | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Led Lamba Boncuk | 15/30/45/60/75/90/120/150 |
| Başvuru | Kapalı Ticari Ev |
| Garanti | 5 yıl |
Detay Resmi:







