Ürün Özellikleri:
1. İnce Yuvarlak LED Panelin çok dayanıklı ve uygulanabilir olması amaçlanmıştır. Birinci sınıf malzemelerden üretilen bu ürün, enerji kullanımını azaltırken parlaklığı artıran yaratıcı bir tasarıma sahiptir.
2. Panel ultra ince ve hafif olduğundan neredeyse her yere kurulumu kolaydır. Çoğu standart elektrik sistemiyle uyumludur, bu da mevcut aydınlatma kurulumlarına kolayca entegre edilebileceği anlamına gelir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamba Işık Verimi (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi(Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triyak kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum + PC kapağı |
| Ömrü (saat) | 50000 |
| Çerçeve Kapağı | Beyaz |
| Giriş Gerilimi(V) | 85-265V VEYA 12V DC, 24V DC |
| Kesim boyutu | 68 mm'den 280 mm'ye |
| Dış çap | 85-300M |
| garanti | 5 yıl |
Detaylı Görseller:



Buluşlar aydınlatma sektörünü ileriye taşıdığı için müşterilere her zaman yeni ve daha iyi ürünler verilmektedir. Olağanüstü aydınlatmayı ultra ince formda sunan Slim Round LED Panel, sahneye çıkan en yeni ürünler arasında yer alıyor. Çok çeşitli kullanımlar için mükemmel olan İnce Yuvarlak LED Panel, inanılmaz miktarda enerji tasarruflu ışığı ince bir formda bir araya getirir.
Kullanımı:


Geniş bir aydınlatma yelpazesi kullanan Slim Round LED Panel için idealdir. Bunun için konut ve iş amaçlı kullanımlar çoktur; işyerlerinde, konutlarda, otellerde ve perakende komplekslerinde kullanım alanı bulur. Enerji tasarruflu mimarisinin yanı sıra İnce Yuvarlak LED Panel aynı zamanda çok çeşitli aydınlatma gereksinimlerine uygun şekilde uyarlanabilir. Kullanıcının özel talebine bağlı olarak daha özel bir vurgulu aydınlatma kaynağı veya geniş bir aydınlatma kaynağı olabilir.
