Ürün Özellikleri:
1. Tavana monte edilen 4 inçlik gömme ışık, küçük, dairesel bir lambadır. Genellikle tavanla aynı hizada asılır ve mekana şık, çağdaş bir görünüm kazandırır.
2. LED aydınlatmayı geleneksel akkor ampullerle karşılaştırmak büyük bir enerji tasarrufu ortaya çıkarır. Bu, ışıklarınızı uzun süre açık tuttuğunuzda elektrik faturanızın tavan yapması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.
ÜrünŞartname:
| Güç | 20W/25W/30W |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | RGBW (RGBW) |
| ÇKT | 3 CCT ayarlanabilir |
| Lamba Aydınlatma Verimliliği (lm/w) | 120lm/W |
| Renksel Geriverim İndeksi (Ra) | 80-83Ra veya 95-98Ra |
| Destek Dimmer | Triac kısılabilir veya 0-10V kısılabilir |
| LED çipi | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Malzeme | Alüminyum+PC kapak |
| Giriş Voltajı(V) | 85-265V,110-240V VEYA 12V DC, 24V DC |
| LED sürücü | İzole edilmiş ve titreşimsiz |
Ayrıntılı Görseller:




Kullanım:


4 inçlik gömme lambanın uzun ömürlü olması da bir diğer avantajdır. LED'ler akkor ampullerden 25 kata kadar daha uzun ömürlü olabileceğinden, ışıklarınızı sık sık değiştirmenize gerek kalmaz. Bu nedenle, yüksek tavanlar veya dış mekan armatürleri gibi ulaşılması zor yerler için mükemmeldirler.
Ek olarak, 4- inçlik gömme ışık için verandalar ve yürüyüş yolları dahil olmak üzere çeşitli dış mekan kullanımları vardır. Genellikle dış mekan kullanımı için onaylanan bu ışıklar, kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Ayrıca otel ve restoran gibi iş alanlarında rahat ve davetkar bir ortam yaratmak için de kullanılabilirler.
