Ürün özelliği:
1. Gömme LED tavan ışığımızda bulunan 5-in-1 CCT seçenekleri. Sıcaktan soğuk ışığa, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K ve 5000K arasında kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.
2. KISILABİLİR: Gömme LED tavan lambamız, yüzde 10 ila yüzde 100 aydınlatma arasında herhangi bir yere kısılabilir ve piyasada bulunan kısıcıların çoğuyla uyumludur. İçte ve dışta güvenle kullanılabilir, su ve toz geçirmez, tehlikeli bileşenler içermez.
3. KOLAY KURULUM: Bu LED ışık, tuvaletler, oturma odaları, teraslar, mutfaklar ve yatak odaları dahil olmak üzere çeşitli yerlere kurulabilen kullanışlı ve uyarlanabilir bir çözümdür.
| Güç | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| SKK | 3000K 4000K 6500K |
| Renk | beyaz veya özelleştirilmiş |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Giriş Voltajı(V) | AC220-240V 50/60HZ |
| Işın açısı | 120 derece |
| UGR | <19 |
| Garanti(Yıl) | 5 yıl |
| Renk | Beyaz |
Detay Resmi:






