Açıklama
Soruşturma göndermek

Ürün Açıklaması
Sisteminiz için geçerli olabilecek tüm kısıtlamaları not alarak, bunu düzenleyebilir ve basitçe mevcut kurulumunuza dahil edebilirsiniz.
RGB ve CCT (Çift Beyaz) LED'lerini kullanarak birçok ayrı rengi gösterebilir ve renk doygunluğunu ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca, mevcut MiBoxer serisinin duvar anahtarları ve uzaktan kumandaları, bu 6- inçlik gömme ışık kaplamasını çalıştırmak için kullanılabilir.
Şartname
| Ürün tipi: | lamba |
| Ürün adı: | 6 inç gömme ışık kaplaması |
| Tansiyon: | 230 volt |
| Kurulum çapı: | 100-110mm130-140mm |
| Güç tüketimi: | 0.00 watt |
| Lümen: | 550-1100lm |
| Işık çıkışı: | 91 lm/W |
| renk sıcaklığı: | 2700-6500 Kelvin renk değişimi |
| ortalama yaşam süresi: | 30,000 saat |
| Renk oluşturma indeksi: | Ra 80 |
| anahtarlama döngüleri: | 100000 |
| açma zamanı: | 1 saniyenin altında |
Vurgu Noktaları
-
Göz koruması
-
kısılabilir ışıklar
-
Yüzde 85'e varan enerji tasarrufu
-
Ambiyansı özelleştirmek için alanları karartın
-
Şık ve standart tasarımı ile
-
Kaliteli ışığın olduğu her yerde kolay güncellemeler
Ayrıntılı Görüntü Ekranı









Tüm Prosedür

Uygulama Gösterisi


